Kalender

DatumTijdAfstandRitWegkapitein
zo 20 maart08u00 kmA/B: Ontbijt
zo 20 maart09u0055 kmA/B: De PrimaveraVan Parys Luc
za 26 maart13u3090 kmA: Rit van de Kampioen ALannoo Christian
za 26 maart13u3080 kmB: Rit van de Kampioen BVan Hevel Tom
zo 27 maart08u3096 kmA: LBL aka Landegem Brakel LandegemHaesaert Maarten
zo 27 maart08u3060 kmB: Vallei van de PoelbergBonami Luc
za 2 april13u3092 kmA: KrekenrouteMermans Patrick
za 2 april13u3084 kmB: In 't wiel van een VDBVandenbussche Rik
zo 3 april08u3092 kmA: Rit van de GeutelingenMeirhaege Frederik
zo 3 april08u3060 kmB: BosritWillems Hugo
za 9 april13u3091 kmA&B: Torhout ClassicVan Goethem Dirk
zo 10 april08u3085 kmA: Christiaens met schoonzoonChristiaens Dirk
zo 10 april08u3068 kmB: De Toch(t) naar HuiseDe Baets Gert
za 16 april13u30107 kmA: Grote Giro Luigi Di ParigiMermans Patrick
za 16 april13u30100 kmB: Grote Giro Luigi Di ParigiVan Parys Luc
zo 17 april08u3084 kmA: Hoe zotter, hoe lieverCocquyt Peter
zo 17 april08u3059 kmB: Ulrik De VikingPaulsen Ulrik
za 23 april08u30116 kmA: NON-STOP 1000 hoogtemetersLagaert Bart
za 23 april13u3089 kmB: PolderrouteDobbelaere Erwin
zo 24 april08u3065 kmA&B: Pittig PittemVandenbussche Rik
za 30 april13u3096 kmB: Latem laat 'm rijdenVan Hevel Tom
za 30 april13u30103 kmA: De steenVan Assche Johan
zo 1 mei08u3080 kmA: Tempo Treintje bouwenLannoo Christian
zo 1 mei08u3060 kmB: Het NonnegatIde Geert
za 7 mei08u30142 kmdagrit: Ocky DockyOckerman André
zo 8 mei08u3035 kmA&B: PloegentijdritPollet Luc
za 14 mei13u30102 kmA: WatermolenrouteDauwe Benny
za 14 mei13u3089 kmB: WatermolenrouteWillems Hugo
zo 15 mei08u3072 kmB: Nokereberg RouteWillems Hugo
zo 15 mei08u3091 kmA: De MelkerieDauwe Benny
za 21 mei08u30122 kmA: NON-STOP offensief B&ALagaert Bart
za 21 mei08u30142 kmB - dagrit: Groede aan ZeeVan Parys Luc
zo 22 mei08u3098 kmA: Mag het iets meer zijnDupon Frederic
zo 22 mei08u3061 kmB: Erwin's BochtenDobbelaere Erwin
za 28 mei13u3080 kmB: Ligt ter VeldeDobbelaere Erwin
zo 29 mei08u3060 kmB: Op zoek naar de Alpaca'sVan Assche Peter
zo 29 mei08u3080 kmA: Op stap met WouterDe Roeve Wouter
za 4 juni08u30190 kmdagrit: HeuvellandCoppens Bart
zo 5 juni08u3085 kmA: VelomakersrouteDe Roeve Wouter
zo 5 juni08u3060 kmB: Kleine Giro Luigi di ParigiVan Parys Luc
wo 8 juni08u30600 kmB: Meerdaagse Noord-FrankrijkWillems Hugo
za 11 juni13u3090 kmA&B: Stampen en DauweDauwe Benny
zo 12 juni08u3095 kmA: De Beer en De ValkLangeraert Menno
za 18 juni08u30120 kmA: NON-STOP Route 66Lannoo Christian
za 18 juni13u3085 kmB: Met Orvalvados naar DammePollet Luc
zo 19 juni08u3090 kmA: Bjorn's wielHeyzak Bjorn
zo 19 juni08u3060 kmB: Latemse WijnrouteDe Roo Luc
do 23 juni08u30720 kmA: Vierdaagse ArdennenMeirhaege Frederik
za 25 juni13u3090 kmA&B; El Luca Negro ClassicoEeckhout Luc
zo 26 juni08u3060 kmA&B: Scheren langs akker en weiScheerlynck Luc
za 2 juli08u30170 kmA - dagrit: GP BonamiBonami Luc
za 2 juli08u30120 kmB - dagrit: GP BonamiBonami Luc
zo 3 juli08u3090 kmA: Uitwaaien aan den BraakmanDe Jaegher Frédéric
zo 3 juli08u3065 kmB: Kleitse HeuvelsDe Vos Alain
za 9 juli13u30100 kmA: De Vlaamse PijlLannoo Christian
za 9 juli13u3090 kmB: Luc's RootsDethier Luc
zo 10 juli08u3070 kmA&B: Black SundayEeckhout Luc
za 16 juli08u30150 kmA - dagrit: Roll Over Lay DownFrançois Marc
za 16 juli13u3090 kmB: Deinze, In het Land Van NeveleVan Parys Luc
zo 17 juli08u3090 kmA: Remmen Los!Lannoo Christian
zo 17 juli08u3060 kmB: Route Nationale SpécialeWillems Hugo
za 23 juli13u3090 kmB: Si-Mon(t)-de-L'EnclusVan Damme Simon
za 23 juli13u3095 kmA: 5 cartouchenMermans Patrick
zo 24 juli08u3080 kmA&B: Rij mee naar Essevee!Christiaens Dirk
zo 31 juli08u3080 kmA: Op stap met BernhardDe Scheemaecker Bernhard
zo 31 juli08u3055 kmB: PoekebeekroutePollet Luc
za 6 augustus08u30160 kmdagrit: Westhoek ClassicPollet Luc
zo 7 augustus08u3070 kmA&B: Rit van alle PechvogelsVan Goethem Dirk
za 13 augustus13u3090 kmA&B: Crelan RouteCoppens Bart
zo 14 augustus08u3085 kmA: Rit van de VoorzitterCoppens Bart
zo 14 augustus08u3060 kmB: De Gebruikelijke RouteDe Bruycker Philippe
za 20 augustus08u30135 kmB - dagrit: Dwars door ZottegemDe Clercq Geert
za 20 augustus13u3090 kmA: Relax door de Vlaamse ArdennenBeelaert Jan
zo 21 augustus08u3096 kmA: BeultjesdagLannoo Christian
zo 21 augustus08u3060 kmB: In Vlaamse VeldenVan Laeke Luc
vr 26 augustus00u001600 kmMeerdaagse Spanje
za 27 augustus13u3085 kmA&B: Helle(baut) ClassicHellebaut Patrice
zo 28 augustus08u3060 kmA&B: Den Bosrit van KurtDe Baets Kurt
do 1 september00u00 kmVierdaagse van de IjzerVandenbussche Rik
za 10 september13u3080 kmA&B: Wortegem-PetegemScheerlynck Luc
zo 11 september08u3090 kmA: Gran Fondo "In bocca al Lupo"De Jaegher Frédéric
zo 11 september08u3060 kmB: M2 ClassicBallinckx Bruno
za 17 september13u3080 kmA: Ronde van het MeetjeslandRoesbeke Steven
za 17 september13u3080 kmB: Molenwieken en TonnekenIde Geert
zo 18 september08u3050 kmA&B: INDIVIDUELE TIJDRITPollet Luc
za 24 september12u00120 kmA: NON-STOP Trap op - Trap afDe Scheemaecker Bernhard
za 24 september13u3080 kmB: De WolvenbergWillems Hugo
zo 25 september08u3035 kmA&B: FAMILIEDAGVan Parys Luc
za 1 oktober08u30140 kmdagrit: Zwarte ParelEeckhout Luc
za 8 oktober13u3090 kmA: Ludwig SpecialDeolet Ludwig
za 8 oktober13u3070 kmB: Mini Tournée GénéraleWillems Hugo
zo 9 oktober08u3070 kmA: De Emmertjes legenVan Parys Emmerik
zo 9 oktober08u3060 kmB: Langs Kouter en DalVandenbussche Rik
za 15 oktober13u3070 kmA&B: RETRO ROUTEVan Parys Luc
za 22 oktober13u3070 kmA&B: Putte-KapellenVan Assche Peter